Grand Theft Auto V będzie dostępne w języku polskim

Jeżeli czekacie na Grand Theft Auto V w wersji na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Gra pojawi się z polonizacją.

Rockstar od wielu lat pracuje nad grami z serii Grand Theft Auto. Jest to ich najbardziej rozpoznawalna marka na całym świecie.
Rockstar od wielu lat pracuje nad grami z serii Grand Theft Auto. Jest to ich najbardziej rozpoznawalna marka na całym świecie.

Cenega poinformowała nas właśnie, że klasyk studia Rockstar w postaci Grand Theft Auto V pojawi się na naszym rynku z polską lokalizacją. Mowa tutaj oczywiście o debiucie na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Producenci długo kazali czekać na konkretne informacje na temat reedycji na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste. Gra otrzyma mnóstwo dodatkowych elementów i podciągniętą grafikę do jakości 1080p (PlayStation 4). Twórcy przygotowali większą ilość przechodniów na ulicach, samochodów, dzikie zwierzęta, udoskonalone oświetlenie, środowisko gry oraz generalnie polepszyli oprawę graficzną.

Grand Theft Auto V będzie dostępne na rynku od 18 listopada na konsole PlayStation4 i Xbox One oraz od 27 stycznia 2015 roku na komputery PC.

[dzięki – informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Przegląd ocen Murdered: Soul Suspect – jest całkiem dobrze

W sieci pojawiły się pierwsze oceny gry Murdered: Souls Suspect. Pozycja od...
Read More