Grand Theft Auto V będzie w polskiej wersji językowej!

gtapl
gtapl

Długa, niepokojąca cisza, możnaby pomyśleć, że plany przetłumaczenia Grand Theft Auto V poszły z dymem... Otóż nie... Po raz pierwszy w hostorii słynna seria Rockstar doczeka się lokalizacji!...

Długa, niepokojąca cisza, możnaby pomyśleć, że plany przetłumaczenia Grand Theft Auto V poszły z dymem… Otóż nie… Po raz pierwszy w hostorii słynna seria Rockstar doczeka się lokalizacji!

Informacja prasowa:

Warszawa – 8 maja 2013 – Rockstar Games wraz z firmą Cenega z dumą oznajmiają, że Grand Theft Auto V otrzyma polską lokalizację. W grze znajdą się polskie napisy, które w połączeniu z oryginalną ścieżką nagraniową sprawią, że gracze będą mogli lepiej zagłębić się w świat gry przy zachowaniu unikatowej atmosfery Grand Theft Auto V. Za przygotowanie tłumaczenia gry Grand Theft Auto V na język polski odpowiada firma QLOC S.A.

Grand Theft Auto V to gra autorstwa twórców serii, studia Rockstar North, i jak do tej pory jej największa i najbardziej ambitna odsłona. Gra rozgrywa się w rozległym mieście Los Santos oraz jego okolicach i przedstawia pełen życia świat o bezprecedensowych rozmiarach, z górskimi szczytami i oceanicznymi głębinami.

Los Santos: potężna metropolia, niegdyś perła zachodniego świata, dziś mekka speców od rozwoju osobistego, młodych gwiazdek i marniejących celebrytów, którzy próbują utrzymać się przy korycie w świecie kryzysu gospodarczego i tanich reality show. Właśnie tutaj trzech kryminalistów z trzech różnych światów próbuje ugrać coś dla siebie: Franklin, uliczny cwaniak, chciałby się przebić do świata dużych pieniędzy. Michael, niegdyś zawodowy kasiarz, wraca z emerytury, która zaczęła mu doskwierać. Trevora, brutalnego sadystę, interesują tylko tanie prochy i duże rozróby. Przyparci do muru, trzej antybohaterowie planują serię brawurowych napadów, które ustawią ich do końca życia lub poślą prosto za kratki.

            
            
            

Autor: Anzage

Tags from the story
, ,
Written By
More from konadmin

Sony wystartował z PlayStation Polska TV!

Polski oddział Sony Computer Entertainment wpadł na rewelacyjny i zarazem prosty pomysł....
Read More
gtapl

Długa, niepokojąca cisza, możnaby pomyśleć, że plany przetłumaczenia Grand Theft Auto V poszły z dymem... Otóż nie... Po raz pierwszy w hostorii słynna seria Rockstar doczeka się lokalizacji!...

" />