Grand Theft Auto: San Andreas – rozgrywka na Xboksie 360

Grand Theft Auto: San Andreas jest już dostępne na Xboksie 360. Gra została podciągnięta do jakości 720p, czego dowodem jest jeden z pierwszych materiałów wideo.

Grand Theft Augo: San Andreas jest uważane za jedną z najlepszych odsłon serii.
Grand Theft Augo: San Andreas jest uważane za jedną z najlepszych odsłon serii.

Wiele osób twierdzi, że Grand Theft Auto: San Andreas to najlepsza odsłona w całej serii. Gra pierwotnie pojawiła się na Xboksie, PlayStation 2 oraz komputerach osobistych. Dobrze pamiętam wielki ”szał” na jej punkcie w dniu premiery. Po latach gra doczekała się reedycji na konsolę Xbox 360, która oferuje rozdzielczości 720p oraz listę dodatkowych osiągnięć.

Poniżej prezentujemy kilkunastominutowy fragment wideo z elementami rozgrywki oraz scenkami przerywnikowymi. Całość nie zatraciła klimatu sprzed lat, chociaż oprawa graficzna konkretnie się zestarzała. Gra, tak jak wspominałem, otrzymała podbitą rozdzielczość 720p oraz zwiększony zasięg widzenia. Rockstar nie pokusiło się o większe zmiany w swojej klasycznej produkcji.

Grand Theft Auto: San Andreas na Xboksa 360 to pozycja dla sentymentalnych graczy, albo też wszystkich tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z tytułem w pierwotnej wersji.

Written By
More from Patryk

Resident Evil: Origins Collection zostanie wydane przez firmę Cenega w dobrej cenie

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją gry Resident Evil: Origins Collection na...
Read More