Grand Theft Auto Online- pierwszy zwiastun oraz informacje na temat dodatku Heists

Grand Theft Auto Online zadebiutowało na rynku we wrześniu zeszłego roku. Do sieci trafiły pierwsze informacje na temat długo wyczekiwanych napadów, których będziemy mogli dokonać wraz z naszymi przyjaciółmi.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej, o którym mowa.

Grand Theft Auto V to bez wątpienia jedna z najlepszych gier 2013 roku. Równolegle z „piątka” zadebiutowało GTA Online, w którym do dziś, głównie za sprawą ponownego wydania Grand Theft Auto V na konsolach ósmej generacji, bawi się sporo osób. Do sieci trafiły pierwsze informacje na temat aktualizacji, która wprowadzi możliwość przeprowadzania napadów.

Wiadomo już, że w misjach Heists będzie mogło wziąć udział 4 graczy, którzy znajdują się na przynajmniej 12 poziomie doświadczenia, a jeden z nich będzie tzw. przywódcą. Aby przygotować się do skoku potrzebny będzie apartament, w którym lider grupy wyjaśni pozostałym członkom szczegóły, wybierze dla nich stroje oraz wybierze w jaki sposób przebiegnie cała operacja.

Twórcy podkreślają, że wszystkie napady będą bardzo zróżnicowane, bowiem każdy członek grupy będzie miał przydzielone różne zadania. Owa różnorodność powoduje, że firma Rockstar nadal pracuje nad tym dodatkiem, który zapewne przyciągnie nowych graczy, a doświadczonym już, przyniesie sporo dodatkowej i niezapomnianej zabawy. Dodatek ma zaoferować 20 misji, które zajmą graczom około 20 godzin. Ponadto do gry trafią również nowe stroje, pojazdy oraz bronie.

Dodatek Heists do Grand Theft Auto Online ma zadebiutować na początku przyszłego roku. Prawdopodobnym wydaję się być fakt, iż premiera dodatku pokryje się z debiutem Grand Theft Auto V na komputerach osobistych.

More from Mikołaj Ciesielski

Twórcy opowiadają o produkcji Dead Rising 3.

Dead Rising 3 to jak sama nazwa wskazuje trzecia część serii, która...
Read More