Grand Theft Auto 5 trafi na PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym roku?

Firma Rockstar poinformowała, iż zamierza do marca 2015 roku wypuścić na konsole nowej generacji wysokobudżetową produkcję. 

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Dla wielu fanów dzisiejszy dzień, jest momentem wielkiej zapowiedzi firmy Rockstar. W sieci pojawiły się oficjalne informacje, iż deweloper pracuje aktualnie nad wysokobudżetową produkcją przeznaczoną na konsole nowej generacji. Gracze oczywiście oczekują informacji na temat Grand Theft Auto V w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł ten nie został potwierdzony, ale wiele może wskazywać na to, że prace nad nim trwają. Mowa tutaj o malejącej sprzedaży wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, która nie podoba się wydawcy, czyli firmie Take-Two. Do sklepów na całym świecie wysłano trzydzieści trzy miliony egzemplarzy Grand Theft Auto V. Jest to świetny wynik, ale w ostatnim okresie sprzedaż spada, w ostatnich miesiącach sprzedano tylko 500 tysięcy sztuk gry. Na temat ewentualnej zapowiedzi wypowiedział się Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two. Potwierdza on, że jest bardzo podekscytowany tym, nad czym pracują aktualnie specjaliści z Rockstar

Nie ma tutaj mowy o konkretnych datach czy tytułach. Podane wcześniej Grand Theft Auto V jest tylko przykładem, który ma szanse znaleźć zastosowanie w praktyce. Pamiętajmy że w obwodzie zainteresowań graczy jest również Red Dead Redemption, wydane na konsolach starszej generacji. Take-Two potwierdza, że udział Rockstar w przychodach za rok fiskalny 2014 ma wynieść około 40%. Jest to więc potwierdzenie, że otrzymamy pozycje konkretnego kalibru. Z czego bylibyście najbardziej zadowoleni?

Written By
More from Patryk

Unboxing edycji kolekcjonerskiej gry Rise of the Tomb Raider

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Rise of the Tomb Raider. Lara...
Read More