Grand Theft Auto 5 trafi na PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym roku?

Firma Rockstar poinformowała, iż zamierza do marca 2015 roku wypuścić na konsole nowej generacji wysokobudżetową produkcję. 

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Dla wielu fanów dzisiejszy dzień, jest momentem wielkiej zapowiedzi firmy Rockstar. W sieci pojawiły się oficjalne informacje, iż deweloper pracuje aktualnie nad wysokobudżetową produkcją przeznaczoną na konsole nowej generacji. Gracze oczywiście oczekują informacji na temat Grand Theft Auto V w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł ten nie został potwierdzony, ale wiele może wskazywać na to, że prace nad nim trwają. Mowa tutaj o malejącej sprzedaży wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, która nie podoba się wydawcy, czyli firmie Take-Two. Do sklepów na całym świecie wysłano trzydzieści trzy miliony egzemplarzy Grand Theft Auto V. Jest to świetny wynik, ale w ostatnim okresie sprzedaż spada, w ostatnich miesiącach sprzedano tylko 500 tysięcy sztuk gry. Na temat ewentualnej zapowiedzi wypowiedział się Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two. Potwierdza on, że jest bardzo podekscytowany tym, nad czym pracują aktualnie specjaliści z Rockstar

Nie ma tutaj mowy o konkretnych datach czy tytułach. Podane wcześniej Grand Theft Auto V jest tylko przykładem, który ma szanse znaleźć zastosowanie w praktyce. Pamiętajmy że w obwodzie zainteresowań graczy jest również Red Dead Redemption, wydane na konsolach starszej generacji. Take-Two potwierdza, że udział Rockstar w przychodach za rok fiskalny 2014 ma wynieść około 40%. Jest to więc potwierdzenie, że otrzymamy pozycje konkretnego kalibru. Z czego bylibyście najbardziej zadowoleni?

Written By
More from Patryk

Yager już nie pracuje nad Dead Island 2, o czym informuje Deep Silver

Firma Deep Silver rozwiązała współpracę ze studiem Yager. Dead Island 2 nadal...
Read More