Grand Theft Auto 5 – premiera dodatku ”Szefowie i inni przestępcy” już we wtorek

Jeżeli tylko mało Wam zawartości w Grand Theft Auto V, to Rockstar przygotowało dla Was kolejny dodatek DLC. Dziś pojawił się jego oficjalny trailer.

Dodatek DLC „Szefowie i inni przestępcy” wprowadza także nowe luksusowe środki transportu i ochrony osobistej – nowe uzbrojenie, pojazdy i wiele innych. Wróć po więcej informacji, które pojawiać się będą na Rockstar Newswire i pobierz najnowszą bezpłatną aktualizację na PS4, Xbox One i PC już 15 grudnia.

Zostań VIP-em i stwórz własną organizację przestępczą w najnowszym dodatku do Grand Theft Auto Online o nazwie „Szefowie i inni przestępcy”. Dodatek zawiera nowe tryby rozgrywki i luksusowe udogodnienia, a także modyfikowalne apartamenty, domy na palach i szczyt przepychu – ekstrawagancki superjacht z załogą i możliwością modyfikacji.

VIP-owie, którzy przewodzą własnym organizacjom, otrzymają dostęp do nowych kooperacyjnych akcji, wyzwań i umiejętności specjalnych w trybie gry swobodnej. Będą mogli także zatrudniać i zwalniać innych graczy, którzy będą ich ochraniać. Ochroniarze otrzymają regularne wypłaty i specjalne korzyści z tytułu pracy dla VIP-a, np. premie do RP i statystyk oraz GTA$.

Organizacje mogą rywalizować w trybie swobodnym, grając w nowe misje, które wykorzystują w pełni opcje obronne dla VIP-ów, w tym opancerzone wersje pojazdów, limuzynę z wieżyczką i obronę przeciwlotniczą superjachtu. Jacht zawiera także zestaw pojazdów w postaci nowego helikoptera SuperVolito Carbon oraz osobistych pojazdów wodnych.

Niektóre wydarzenia trybu swobodnego (m.in. Król na zamku i Ruchomy cel) zostaną automatycznie zmodyfikowane, gdy rozgrywać je będą organizacje. W nowym trybie adwersarza, Ewakuacja, drużyna ochroniarzy musi odszukać i ewakuować szefa z rozbitego odrzutowca, zanim znajdzie i zamorduje go drużyna zabójców.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=V_eLt2kvVgM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”565ffbda41f2d0122b01fe95″]

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Assassin’s Creed: Syndicate zaprezentowany przez Ubisoft

Prezentacja Assassin’s Creed: Syndicate potwierdziła, że są szanse na kolejną, świetną odsłonę...
Read More