Gran Turismo Sports na PlayStation 4 już dostępne w zamówieniach przedpremierowych?

Polyphony Digital wcale nie traci czasu i już od jakiegoś czasu pracuje nad grą na PlayStation 4. Wszyscy czekają na Gran Turismo 7, a tutaj ujawnia się nam Gran Turismo Sports.

Chorwacki sklep z grami wideo ujawnił nieuważnie grę Gran Turismo Sports na PlayStation 4 od Polyphony Digital. Tytuł jest już nawet dostępny w zamówieniach przedpremierowych. Czyżby preorder na najnowszą odsłonę Gran Turismo?

Od wielu miesięcy czekamy na wielką zapowiedź Gran Turismo 7, które pojawi się tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Kazunori Yamauchi z pewnością ma dziesiątki wspaniałych pomysłów związanych z możliwościami PlayStation 4. Ale wcale nie musi być to właśnie Gran Turismo 7.

Oczywiście w kilka chwil po tym, jak w wiadomość o Gran Turismo Sports rozniosła się po internecie, zamówienie przedpremierowe zostało zdjęte z witryny sklepu.

Preorder gry Gran Turismo Sports to nie nowość w naszej branży, bo już wiele razy sklepy internetowe zamieszczały jeszcze niezapowiedziane gry w swoich ofertach. Pytanie tylko, czy to jest pierwsza, nieoficjalna zapowiedź kontynuacji wyścigowej serii Gran Turismo na PlayStation 4?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/gran-turismo-sports-for-ps4-pops-up-on.html]

gran-turismo-wallpaper-hd

[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]

Written By
More from Patryk

World of Warcraft: Warlords of Draenor – nowe materiały wideo w sieci

Blizzard Entertainment opublikował w sieci trzy filmiki z zapisem rozgrywki w World...
Read More