Gran Turismo 7 – zapowiedź na PlayStation Experience?

Gran Turismo 6 otrzymało specjalną nagrodę na PlayStation Awards z okazji 500 tys. sprzedanych egzemplarzy w Japonii, jednakowoż na uroczystości nie było twórcy gry, Kazunori’ego Yamauchi’ego.

Kazunori Yamauchi to legendarny twórca marki Gran Turismo.
Kazunori Yamauchi to legendarny twórca marki Gran Turismo.

Rewelacyjnie przyjęte Gran Turismo 6 otrzymało nagrodę na PlayStation Awards za wyniki sprzedażowe. W Japonii gra rozeszła się w ilosci 500 tys. egzemplarzy, co jest bardzo dobrym wynikiem. Coś jednak poszło nie tak, bowiem na uroczystości nie pojawił się Kazunori Yamauchi – twórca tej potężnej marki.

PlayStation Awards to bardzo interesująca impreza, zwłaszcza dla twórców z Polyphony Digital. Mistrz Yamauchi zamiast pojawić się osobiście, wysłał tam innych pracowników studia, aby w jego imieniu odebrali rzeczoną nagrodę. Na miejscu pojawił się główny inżynier, Shuichi Takano, który odebrał nagrodę.

Dlaczego na PlayStation Awards zabrakło tak wartościowego dla tej marki producenta? Jest wielce prawdopodobne, iż Kazunori Yamauchi wybrał się do Las Vegas, gdzie odbywać się będzie PlayStation Experience, czyli impreza tematyczna dotycząca gier na konsole PlayStation. Można więc spekulować, iż znany producent udał się właśnie na tamtą imprezę, aby w niej uczestniczyć i najprawdopodobniej dokonać wielkiej zapowiedzi.

Oczywiście mowa tutaj o Gran Turismo 7, czyli kolejnej odsłony niezwykle popularnych wyścigów, które dostępne są tylko na konsolach PlayStation. Gracze czekają na konkretne informacje dotyczące Gran Turismo 7 na PlayStation 4. Czy konkretna zapowiedź tej gry nastąpi na PlayStation Experience?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/12/03/gran-turismo-7-for-ps4-might-debut-at-playstation-experience/]

Gran Turismo to ikona konsol PlayStation!
Gran Turismo to ikona konsol PlayStation!
Written By
More from Patryk

Pełna wersja Driveclub wygląda wyśmienicie

Driveclub jest już ukończone i oczekuje wielkiej premiery na PlayStation 4. W...
Read More