Gran Turismo 6 – szczegóły najnowszej aktualizacji

Gran Turismo 6 otrzymało najnowszą aktualizację o numerze 1.12. Patch wprowadza nowe auto do trybu Vision GT oraz kilka innych elementów do zabawy.

Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.
Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.

Studio Polyphony Digital sukcesywnie rozwija swoją grę wyścigową. W tym miesiącu gracze otrzymali kolejną aktualizację zawartości o numerze 1.12 do Gran Turismo 6.

Vision Gran Turismo zostało wzbogacone o supersamochód w postaci Toyoty FT-1. Jest to projekt idealnie spasowany oraz dostrojony do dynamicznej jazdy. Toyota dołączy do wielu innych ciekawych projektów, które znajdziecie w trybie ”Vision GT”.

Najnowsza aktualizacja wprowadza również szereg innych zmian. Główną atrakcją jest tryb zabawy ”Sierra na czas”. Zostanie on dodany do sekcji ”Zawodów specjalnych”. Będziecie mogli się ścigać na długim i wyczerpującym torze ”Circuito de la Sierra”.

Autorzy wprowadzają ponadto opcję ”Szybki wyścig” w trybach wieloosobowych. Oznacza to, że nasz zawodnik zostanie wpisany w sieciowy rejestr i system wyszukan nam błyskawicznie odpowiedniego przeciwnika do zabawy wieloosobowej.

Gran Turismo 6 trafiło na rynek w roku 2013. Gra dostępna jest tylko na PlayStation 3.

[dzięki – http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_3997949.html]

Written By
More from Patryk

Trzydzieści minut z Assassin’s Creed: Rogue

W sieci został udostępniony nowy materiał wideo z Assassin’s Creed: Rogue. Filmik...
Read More