Gran Turismo 6 otrzymało update 1.21 oraz aplikację GT6 Track Path Editor

W sieci pojawiły się informacje dotyczące najnowszej aktualizacji gry Gran Turismo 6 na PlayStation 3. Update o numerze 1.21 wprowadza kilka nowości oraz aplikację pozwalającą tworzyć własne trasy.

Gran Turismo 6 jest nadal rozwijane i świetnie aktualizowane, co czyni z tej gry niesamowity tytuł wyścigowy na PlayStation 3, Kazunori Yamauchi oraz jego ekipa Polyphony Digital przygotowali dla graczy update 1.21 oraz niespodziankę w postaci aplikacji do tworzenia własnych torów.

Aplikacja  Track Path Editor Można, bo tak w pełni nazywa się edytor tras, jest teraz dostępna w sklepach Google Play i App Store bezpłatnie. Po zainstalowaniu patcha można jej używać do importowania torów z aplikacji. Nowe trasy można zapisywać i importować do gry Gran Turismo 6, aby móc następnie jeździć po nich w grze. W aplikacji GT6 Track Path Editor dostępne są cztery różne motywy. Oczywiście z gotowych już torów można korzystać w trybie jazdy dowolnej, szybkiej gry, otwartej poczekalni i obszarze społeczności.

Inne poprawki i zmiany, które wnosi patch 1.21:

  • w trybie jazdy dowolnej nie ma już kar,
  • po dodaniu GT6 Track Path Editor maksymalna długość powtórek najlepszych okrążeń, które można udostępnić w rejestratorze danych, wynosi 20 minut,
  • odgłosy pracy silników niektórych samochodów zostały poprawione,
  • GT Academy 2015 zostało usunięte z sekcji [ZAWODY SPECJALNE] ze względu na zakończenie kwalifikacji sieciowych.
[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Gran Turismo to seria wyścigowych gier symulacyjnych wyprodukowanych przez Polyphony Digital, wydanych na konsole pierwszą Sony PlayStation. Seria odniosła duży sukces komercyjny, od momentu premiery pierwszej części w 1997 roku sprzedano łącznie 70 mln egzemplarzy[/efsnotification].

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/gt-6-car-editor.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=_b-czWZoxps” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=EzzwyrqNAVA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid Collection 2014 to kolekcja ubrań, przygotowano również specjalną edycję PlayStation 4

Hideo Kojima postanowił sprostować wcześniejsze doniesienia na temat Metal Gear Solid Collection...
Read More