Gran Turismo 6 – najnowsza aktualizacja gry wprowadza Volkswagena Vision GT

Gran Turismo 6 to gra wyścigowa od studia Polyphony Digital na PlayStation 3. Najnowsza aktualizacja wprowadza nowy samochód do trybu Vision GT.

vision gt banner

Polyphony Digital powoli kończy aktualizowanie Gran Turismo 6, które przez te wszystkie miesiące po premierze otrzymało mnóstwo interesujących dodatków i patchy. Tytuł otrzymał właśnie update wnoszący nowe auto do trybu Vision GT.

Volkswagen GTI Supersport Vision Gran Turismo został udostępniony w trybie Vision GT. Potężny hatchback, który pozwala spojrzeć na GTI z innego punktu widzenia jest już dostępny i możecie sprawdzić trailer jego obecności w Gran Turismo 6 poniżęj treści wpisu.

Naprawione błędy


  • Naprawiono błąd związany ze skrzynią zmiany biegów, który pojawił się po zainstalowaniu aktualizacji 1.17 i powodował, że opcja wybrana przy [W pełni konfigurowalnej skrzyni biegów] była przywracana do standardowej.
  • Dźwięki silnika Volkswagen GTI Roadster Vision Gran Turismo zostały usprawnione.
  • Czas aktywacji hamulców powietrznych w Alpine Vision Gran Turismo, Alpine Vision Gran Turismo Race Mode i Chevrolet Chaparral 2X Vision Gran Turismo podczas korzystania z kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 3 został poprawiony.

[dzięki – http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_1446455.html]

Vision GT volkswagen

i1POG9mmpC0HmRB

Written By
More from Patryk

Wielkanocna wyprzedaż na platformie Origin

Platforma Origin przygotowała Wielkanocną wyprzedaż gier wideo na PC. Wśród najpopularniejszych gier...
Read More