Grafiki koncepcyjne najnowszej gry Guerilla Games

Studio Guerilla Games pracuje najprawdopodobniej nad tajemniczym projektem na PlayStation 4. W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne dotyczące tej gry.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Sympatycy twórczości zespołu Guerilla Games powinni się zainteresować niniejszą wiadomością. W sieci pojawiły się nieoficjalne grafiki koncepcyjne pochodzące z chińskiego forum A9VG. Najprawdopodobniej są to grafiki pochodzące z najnowszej gry o tytule Horizon od twórców Killzone: Shadow Fall.

Na temat nowego projektu Guerilla Games pisano już w przeszłości. Nadal nie mamy oficjalnych informacji na ten temat, ale najprawdopodobniej tajemniczy projekt to gra z gatunku RPG. Na jednej z poniższych ilustracji widzimy rudowłosą bohaterkę, która byćmoże jest protagonistką gry. W trakcie rozgrywki spotkamy roboty-dinozaury oraz świat przepełniony elementami science-fiction. Na papierze wyglada nieźle, jak będzie w rzeczywistości?

Oczywiście wszystkie informacje nie znalazły jeszcze potwierdzenia. W ostatnim okresie koncern Sony przedstawił w sieci kalendarz premier na PlayStation 4, gdzie jedna pozycja została utajniona. Czy może chodzić właśnie o projekt Guerilla Games?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/09/16/alleged-concept-artwork-from-guerrilla-games-new-ps4-rpg-leaked/]

Czyżby kolejna gra twórców Killzone: Shadow Fall?
Czyżby kolejna gra twórców Killzone: Shadow Fall?
Głowna bohaterka najnowszej gry Guerilla Games?
Głowna bohaterka najnowszej gry Guerilla Games?
Written By
More from Patryk

Resident Evil: The Final Chapter – prace nad ostatnią odsłoną filmowej serii ruszają

Resident Evil: The Final Chapter to szósty i ostatni film filmowej serii...
Read More