Graczu, szykuj się na gorącą jesień 2015 jeżeli mowa o Xbox One

Szef marki Xbox, Phil Spencer, wypowiedział się na temat listy premier na konsolę Xbox One. Okazuje się, że przyszła jesień będzie tak interesująca dla graczy, że firma może przesunąć kilka premier.

Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).
Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).

Następnej jesieni właściciele Xbox One powinni otrzymać konkretny zastrzyk gier wideo, które pojawią się właśnie pod koniec roku 2015. Microsoft zdaje sobie sprawę z wielkiego zainteresowania takimi grami jak Rise of the Tomb Raider, Halo 5: Guardians, Quantum Break czy Crackdown 3. W pewnym momencie może się zrobić zbyt tłoczno dla innych premier. Microsoft może planować pewne roszady swoich premier.

Na ten temat rozmawiał Phil Spencer, szef marki Xbox, ze znanym i lubianym Majorem Nelsonem. Wyjawił on, że przyszła jesień będzie bogata w wielkie premiery i może to być okres przepychu.

”Szczerze mówiąc, a nie jest to przesadna reklama, nie jestem w stanie stwierdzić czy będziemy mogli dostarczyć wszystkie te rzeczy, o których myśleliśmy, że wyjdą przyszłej jesieni. Może zrobić się zbyt tłoczno i celowo trzeba będzie coś przesunąć, żeby to trochę rozwlec w czasie. Musimy dać grą trochę przestrzeni do rozruchu, po prostu musimy to zrobić. – Phil Spencer, szef marki Xbox.

Aktualnie jesień przyszłego roku kojarzy się z potężnym Rise of the Tomb Raider, jak również Halo 5: Guardians. Miejmy nadzieję, że do tej pory jeszcze zostanie zapowiedziane kilka konkretnych tytułów. Oczywiście nie zapominamy o innych producentach, którzy również zasilą swoimi tytułami konsolę Xbox One.

Zapowiada się gorąca, ale następna, jesień dla właścicieli Xbox One, cieszycie się?

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/halo_5/news/xbox_ones_autumn_2015_lineup_is_so_crazy_microsoft_may_have_to_purposely_move_some_things_out.html]

Rise of the Tomb Raider rozkocha w sobie fanów przygodowych gier akcji oraz wyniesie Larę Croft na piedestał branży gier wideo?
Rise of the Tomb Raider rozkocha w sobie fanów przygodowych gier akcji oraz wyniesie Larę Croft na piedestał branży gier wideo?
Written By
More from Patryk

Classical Review – Tomb Raider

Tomb Raider to gra przygodowa autorstwa Core Design z roku 1996. Tytuł...
Read More