Graczu, przygotuj się na weekend z dodatkową walutą w Killzone: Shadow Fall

Studio Guerilla Games przygotowało dla graczy na nadchodzący weekend ekstra bonusy podczas zmagań wieloosobowych w Killzone: Shadow Fall.

Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy  graficznej.
Killzone: Shadow Fall to jedna z pierwszych gier, jakie trafiły na PlayStation 4. Tytuł prezentuje bardzo wysoki poziom oprawy graficznej.

W sieci pojawił się wpis informujący wszystkich graczy o dodatkowej walucie za wyniki w rozgrywkach wieloosobowych w grze Killzone: Shadow Fall. Studio Guerilla Games zaprasza w ten weekend do zabawy w multiplayer, szansę na to będą mieli wszyscy, bowiem Sony zapowiedziało darmowy weekend z PlayStation Plus.

Na Twitterze autorzy gry Killzone: Shadow Fall poinformowali wszystkich o możliwości wygrania dodatkowej waluty za rozgrywki wieloosobowe. Akcja potrwa od godziny 17 w nadchodzący piątek, aż do 9 rano w poniedziałek. Warto jest więc odkurzyć Shadow Fall i zainteresować się tym niezwykłym multiplayerem.

Killzone: Shadow Fall debiutowało wraz z konsolą PlayStation 4 na rynku. Tytuł charakteryzuje się wybitną oprawą graficzną, ale również świetnym trybem multiplayer. Gra może się pochwalić średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 73 punktów.

Written By
More from Patryk

Do czego przyda nam się zręczność w Fallout 4?

W sieci pojawił się kolejny materiał promocyjny gry Fallout 4. Tym razem...
Read More