Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon ukończona i niebawem trafi do tłoczni

Firma CD Projekt RED pragnie poinformować, że proces produkcji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon został zakończony. Tytuł otrzyma status gold i niebawem trafi do tłoczni.

witcher_3_hero

Wszyscy czekają na wielką premierę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Firma CD Projekt RED potwierdza, że gra została ukończona i otrzymała status ”Gold”, a więc niebawem trafi do tłoczni.

”Ostatnie trzy lata to okres naprawdę ciężkiej pracy. Spędziliśmy dziesiątki tysięcy godzin, aby zaprojektować, stworzyć i oddać Wam przygodę, która – kolokwialnie rzecz ujmując – zarządzi.

Wiedźmin ”w złocie” to nasze małe święto, koniec pewnego etapu dla załogi, ale jednocześnie początek Waszej przygody – od zapomnianych jaskiń w Skellige, przez mroczne lasy Ziem Niczyich, do pełnego korupcji i przepychu Novigradu. Ten świat naprawdę żyje i już niebawem dostaniecie go na własność” – Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED.

Etap bardzo ciężkiej pracy został zakończony. Gra zatem teraz uda się do tłoczni, gdzie zostaną przygotowane również jej okładki. Tytuł pojawi się na rynku już 19 maja na komputerach osobistych PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zapraszam również do zapoznania się z wiki gry na naszym blogu o grach. Link do materiału możecie znaleźć poniżej, treść będzie uaktualniana na bieżąco.

Written By
More from Patryk

Electronic Arts udostępnia dłuższe demko gry Dragon Age: Inwizycja

Firma Electronic Arts na platformie Origin zdecydowała się udostępnić wersję demonstracyjną gry...
Read More