Gra Star Wars Battlefront doczeka się testów beta w październiku

Producenci gry Star Wars Battlefront właśnie poinformowali, że w październiku wystartują beta testy gry na komputerach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jedna z najciekawiej zapowiadających się gier wideo tego roku w przyszłym miesiącu doczeka się beta testów. Nie wiadomo jednak ile będą one trwały, ale gracze otrzymają dostęp do trzech trybów rozgrywki. Mowa tutaj o ataku AT-AT, misji kooperacyjnej na Tatooine oraz Strefie Zrzutu. To ma być wystarczająca ilość atrakcji, aby wczuć się w klimat tej wielkiej produkcji oraz móc ją wstępnie ocenić.

Co ciekawe, na Hooth, podczas ataku AT-AT, gracze będą mogli wcielić się w konkretne postaci z uniwersum Star Wars – Dartha Vadera oraz Luke’a Skywalkera. Jak dotąd postacie nie były dostępne w testach wersji alpha, ani również na targach E3 2015 czy gamescom 2015. To może być bardzo ciekawe urozmaicenie rozgrywki, które walnie wpłynie na przewagę jednej strony na polu bitwy.

Co ciekawe, Electronic Arts we współpracy z DICE wprowadzają już przy testach beta aplikację mobilną Star Wars Battlefront Companion. Dzięki niej gracze będą mogli bawić się w grze karcianej ”Obrona Bazy”. Pozwoli to użytkownikom na zbieranie wirtualnej waluty, którą będzie można wykorzystać do rozbudowania ekwipunku oraz umiejętności w grze. Oczywiście za pośrednictwem aplikacji gracze będą mogli sprawdzić własne statystyki, umiejętności oraz rankingi.

Gra Star Wars Battlefront debiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach już z dniem 19 listopada.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=86Nxtwkc9WM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55a4ff60529840a30ed7d02c”]

Written By
More from Patryk

Projekt Konsola wspiera medialnie Business PLAY Home Edition na Polak Potrafi

Przedstawiamy kolejną ciekawą ofertę pochodzącą z platformy PolakPotrafi. Business Play Home Edition...
Read More