Gra Resident Evil HD Remaster sprzedana w ilości miliona egzemplarzy

Resident Evil HD Remaster to odświeżona wersja klasyka z Nintendo GameCube, która pojawiła się na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 i PC.

Ktoś chętny jeszcze raz wybrać się do mrocznej rezydencji wraz z Jill Valentine?
Ktoś chętny jeszcze raz wybrać się do mrocznej rezydencji wraz z Jill Valentine?

Firma Capcom ma kolejne powody do zadowolenia, tym raze z uwagi na fakt popularności marki Resident Evil. W sieci pojawiły się informacje dotyczące sprzedaży gry Resident Evil HD Remaster, czyli odświeżonej wersji klasyka z Nintendo GameCube…który z kolei był zupełnie nową edycją kultowego Resident Evil.

Capcom twierdzi, że gra sprzedała się w ilości miliona egzemplarzy na całym świecie.

Resident Evil HD Remaster zadebiutowało w styczniu na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC. Tytuł wzbudził spore zainteresowanie, szczególnie wśród młodszych graczy i wszystkich tych, którzy nie mogli zapoznać się z pierwowzorem na Nintendo GameCube.

Gra zebrała dosyć wysokie oceny w mediach. Aktualna średnia gry na serwisie Metacritic to aż 83. Legenda marki zrobiła swoje. Resident Evil to najpopularniejszy przedstawiciel horrorów w naszej branży i klasyk, który powinien zagościć w bibliotece każdego gracza.

Czy Ty masz już swój egzemplarz Resident Evil HD, a może i oryginał z roku 1996?

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/resident_evil_hd_remaster/news/resident_evil_hd_remaster_has_sold_over_a_million_units_worldwide.html]

Written By
More from Patryk

Sprzedaż Xbox One w Japonii oraz doniesienia o wadliwych egzemplarzach

Właściciele Xbox One uskarżają się na głośne działanie konsoli, toteż Microsoft zdecydowało...
Read More