Gra o Tron – serial wprowadzi 12 nowych bohaterów w nowej serii

Szósta seria serialu Gra o Tron ma wprowadzić aż 12 nowych bohaterów. W sieci zawrzało od spekulacji na ich temat. Kim mogą być Ci bohaterowie?

Fani serialu Gra o Tron czekają już na szóstą serię, ale przed nimi jednak jeszcze trzy odcinki piątej serii przygód lubianych bohaterów. W sieci pojawiły się informacje, jakoby szósta seria Gry o Tron miała wprowadzić aż 12 nowych bohaterów.

game of thrones

HBO już rozpoczęło przygotowywania do produkcji szóstej serii serialu. Ogłoszono już nawet casting dla 12 aktorów, którzy mieliby wcielić się w nowych bohaterów Gry o Tron.

Jednym z ciekawszych bohaterów ma być groźny pirat, jeden z wojowników Westeros. HBO poszukuje aktora w wieku 40 – 50 lat, aby obsadzić go w roli niebezpiecznego pirata. Z opisu wynika, że ma być to jedna z kluczowych postaci nowej serii.

Równie ciekawie zapowiada się postać młodej czarodziejki. Do tej roli HBO szuka 20 – 30 letniej aktorki. Co więcej, scenarzyści chcą wprowadzić do historii kolejnego wojownika (w wieku 40 lat) oraz pewną czteroosobową rodzinę szlachecką.

Wszystko to, to na dzień dzisiejszy tylko i wyłącznie nieskładne informacje, ale mogą intrygować fanów tego serialu. Gra o Tron jest niezwykle popularna i wiadomość o rozszerzeniu obsady aktorskiej tylko zachęci do dalszego oglądania.

[dzięki – http://movieweb.com/game-of-thrones-season-6-new-characters/]

gra-tron-o-daenerys

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED zapewnia, że prace nad Cyberpunk 2077 nabierają tempa

Cyberpunk 2077 to nie tak odległa przyszłość, jakby się wszystkim wydawało. Po...
Read More