Gra o Tron – serial wprowadzi 12 nowych bohaterów w nowej serii

Szósta seria serialu Gra o Tron ma wprowadzić aż 12 nowych bohaterów. W sieci zawrzało od spekulacji na ich temat. Kim mogą być Ci bohaterowie?

Fani serialu Gra o Tron czekają już na szóstą serię, ale przed nimi jednak jeszcze trzy odcinki piątej serii przygód lubianych bohaterów. W sieci pojawiły się informacje, jakoby szósta seria Gry o Tron miała wprowadzić aż 12 nowych bohaterów.

game of thrones

HBO już rozpoczęło przygotowywania do produkcji szóstej serii serialu. Ogłoszono już nawet casting dla 12 aktorów, którzy mieliby wcielić się w nowych bohaterów Gry o Tron.

Jednym z ciekawszych bohaterów ma być groźny pirat, jeden z wojowników Westeros. HBO poszukuje aktora w wieku 40 – 50 lat, aby obsadzić go w roli niebezpiecznego pirata. Z opisu wynika, że ma być to jedna z kluczowych postaci nowej serii.

Równie ciekawie zapowiada się postać młodej czarodziejki. Do tej roli HBO szuka 20 – 30 letniej aktorki. Co więcej, scenarzyści chcą wprowadzić do historii kolejnego wojownika (w wieku 40 lat) oraz pewną czteroosobową rodzinę szlachecką.

Wszystko to, to na dzień dzisiejszy tylko i wyłącznie nieskładne informacje, ale mogą intrygować fanów tego serialu. Gra o Tron jest niezwykle popularna i wiadomość o rozszerzeniu obsady aktorskiej tylko zachęci do dalszego oglądania.

[dzięki – http://movieweb.com/game-of-thrones-season-6-new-characters/]

gra-tron-o-daenerys

Written By
More from Patryk

Zobaczcie oficjalną reklamę gry F1 2015

Wielka premiera gry F1 2015 zbliża się wielkimi krokami. Dziś otrzymaliśmy spot...
Read More