Gra Need for Speed otrzyma mnóstwo darmowych dodatków po premierze

Ghost Games przygotowuje już pierwsze dodatki DLC do gry Need for Speed. Już teraz oficjalnie potwierdzają, że za dodatkową zawartość nie będą pobierane żadne opłaty.

Electronic Arts znane jest z tego, że czasami zarabia więcej na dodatkach DLC do gier wideo, aniżeli samych grach. To praktyka stosowana od wielu lat, co często krytykują sami gracze. Dziś Ghost Games, firma zajmująca się w ostatnich latach produkcją gry Need for Speed zapowiedziała, że wszystkie rozszerzenia do tej produkcji będą bezpłatne.

Na ten temat zdecydował wypowiedzieć się jeden z przedstawicieli studia, niejaki Craig Sullivan, dyrektor kreatywny Ghost Games. Oto jego komentarz w tej sprawie:

”Mogę powiedzieć szczerze, z ręką na sercu, że nie będzie dodatkowych opłat w tej grze. Damy wam wszystko graczom za darmo. Widziałem plany na przyszłe kilka tygodni i miesięcy i nie ma tam niczego, mam na myśli to, że nawet nie mamy możliwości prosić was o uiszczanie dodatkowych opłat w grze. Nie ma sklepu. Skupiamy się wyłącznie na prośbach fanów. Oni nie mówią „możecie dodać mnóstwo elementów i kazać nam za nie płacić?” Nie, nie mówią niczego w tym stylu, więc tego nie robimy.”

Oczywiście dodatkowa zawartość to przede wszystkim nowe samochody. Już oficjalna rozpiska aut jest imponująca, choć oczywiście wielu osobom brakuje tam konkretnych modeli (moim zdaniem zbyt mało marki Mitsubishi). Ponadto w grze mają pojawić się dodatkowe elementy, najpewniej nowe kolory, naklejki i gadżety do tuningu.

Gra Need for Speed debiutuje już dziś na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vLQGXHy5m6Y” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5630d87f41d4754d14b304d8″]

Written By
More from Patryk

Innowacyjny gameplay w grze Assassin’s Creed Victory?

Assassin’s Creed Victory to najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed od studia Ubisoft....
Read More