Gra MMORPG Neverwinter już dostępna na Xbox One

Neverwinter to pierwsze MMORPG, które będzie dostępne na konsoli Xbox One. W sieci pojawiły się kolejne materiały wideo z tej gry.

Neverwinter_Brightened_Logo_Final

Pierwsza gra MMORPG udostępniana w popularnym modelu free to play jest już dostępna na konsoli Xbox One. W sieci pojawiły się materiały wideo przedstawiające rozgrywkę z tej niezwykle interesującej pozycji.

Właściciele Xbox One od długich miesięcy cierpieli na brak sieciowych gier MMORPG. Teraz ten impas zostaje przerwany przez firmę Cryptic Studios, która udostępnia swoją grę w modelu free to play. Każdy z Was, kto ma aktywną subskrypcję Xbox Live Gold może zaopatrzyć się w ten tytuł i ogrywać go na swojej konsoli.

Pod względem samej rozgrywki gra Nevervinter czerpie z systemu Dungeon & Dragons, choć całość została wymodelowana niejako w schemacie gry Neverwinter Nights. Gra stawia na kooperację, gracze mogą wspólnie rozwiązywać zadania, questy poboczne czy odkrywać pobliskie dungeony.

Należy również pamiętać, że oprócz zawartości przygotowanej przez twórców z Cryptic Studios, gra Neverwinter pozwala również na tworzenie własnych podziemi oraz questów pobocznych. Tytuł jest kompatybilny z kontem edycji na PC, a więc wszystkich znajomych możecie migrować do edycji na Xbox One.

Poniżej możecie zobaczyć dwa materiały z rozgrywki. Nie wiadomo, czy gra pojawi się na PlayStation 4, ale jej prawdopodobny sukces może zaważyć na decyzji wydawcy, Perfect World Entertainment, o rozważeniu takie możliwości.

[dzięki – YouTube]

 

Written By
More from Patryk

Fallout 4 odtworzone w grze Grand Theft Auto 5

Wszyscy zgodnie czekają na premierę gry Fallout 4. Bethesda po swojemu prowadzi...
Read More