Gra Lords of the Fallen 2 zadebiutuje dopiero w 2017 roku

Lords of the Fallen 2 to duży projekt firmy CI Games, ale będziemy musieli na niego poczekać do 2017 roku. Dopiero wtedy nastąpi premiera na konsolach oraz PC.

W trakcie imprezy Digital Dragons szef CI Games wypowiedział się na temat przyszłości marki Lords of the Fallen. Druga część tego RPG pojawi się dopiero w roku 2017, ale może to i dobrze, bo twórcy chcą dopracować swój tytuł w pełni.

Lord-of-the-Fallen-trailer

Należy pamiętać, że gra Lords of the Fallen sprzedała się już w ilości 900 tysięcy egzemplarzy na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Do okrągłego miliona już bardzo blisko, toteż jest szansa, że CI Games zbierze konkretny budżet na Lords of the Fallen 2.

Jedno jest pewne, za grę nie będzie odpowiadało już studio Deck13. Rodacy będą musieli poszukać współpracy z kimś innym, albo samemu pracować nad Lords of the Fallen 2. Pytanie tylko: jaki to będzie tytuł?

Za wcześnie by wyrokować, ale z pewnością CI Games powinni udostępnić nieco dłuższą grę z w pełni otwartym światem. Lokacje wykreowane w Lords of the Fallen są świetne, więc warto jest ten setting rozszerzyć.

Lords of the Fallen to jedna z najlepszych polskich gier ostatnich lat, jak również w historii samego CI Games, czyż nie?

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-29-lords-of-the-fallen-2-will-launch-in-2017]

Written By
More from Patryk

Niezwykle groźna, ale również urocza Impa na nowym zwiastunie Hyrule Warriors

W sieci udostępniono najnowszy zwiastun promocyjny Hyrule Warriors. Premiera gry nastąpi we...
Read More