Gra Cities: Skylines debiutuje w wersji pudełkowej na PC

Cities: Skylines debiutuje dziś na komputerach PC w wersji pudełkowej. Tytuł możecie zakupić w sklepach na terenie całego kraju.

CitiesSkylines banner

Dziś ma miejsce premiera pudełkowej wersji symulatora Cities: Skylines. Gra ukazała się na komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Cały nakład dostępny jest w edycji Deluxe, bez wpływu na sugerowaną cenę gry. Przypominamy, że dostępna jest również cyfrowa wersja gry (standardowa oraz Deluxe).

Cities: Skylines to nowoczesne podejście do tematu klasycznych symulatorów miejskich. Gra wprowadza nowe elementy rozgrywki, by gracz poczuł emocje i trud związany z tworzeniem prosperującego miasta, równocześnie rozwijając już istniejące i powszechnie przyjęte założenia związane z budową wirtualnych metropolii.

Gra została wysoko oceniona i dobrze przyjęta przez media, m.in.:

  • Gry.Onet.pl – 9,5/10
  • GRYOnline.pl – 8,5/10
  • Gamezilla.pl – 8,5/10

Edycja Deluxe zawiera dodatkowo:

  • Dodatkowe budowle w grze – Pięć historycznych monumentów: Statua Wolności, Wieża Eiffela, Brama Brandenburska, Łuk Triumfalny oraz Grand Central Terminal.
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękową – Zawiera 14 unikalnych ścieżek dźwiękowych zmiksowanych z ambientową muzyką z gry, dzięki czemu będziesz mógł się nią cieszyć, gdzie tylko będziesz chciał.
  • Cyfrowy artbook – Zobacz szkice koncepcyjne budowli! Książka zawiera prawie 32 ręcznie rysowane szkice koncepcyjne budynków z gry oraz historie związane z każdym z nich.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Techland wprowadza narzędzia dla moderów w Dying Light na PC

Firma Techland przygotowała zestaw narzędzi modderskich dla grających w grę Dying Light...
Read More