Gotowi na wycieczkę do Kyratu? Przewodnik już na Was czeka

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Do sieci trafił drugi materiał z serii przewodnika po grze Far Cry 4.

Głównym antagonistą w grze Far Cry 4 będzie dyktator Pagan Min.

Premiera gry Far Cry 4 zbliża się wielkimi krokami. Za nieco ponad miesiąc przyjdzie nam zwiedzać malownicze Himalaje. Tymczasem do sieci trafiła druga część z serii przewodnika po grze Far Cry 4 . W poniższym materiale twórcy skupili się głównie na północy obszarów naszych zmagań, a także na centralnej części krainy. Rzućcie okiem, bo naprawdę warto.

Ponadto poniższy materiał zdradza nam kulisy narkotykowego, kyrackiego półświatka, który, sądząc po filmie przygotowanym przez twórców, ma się naprawdę dobrze. Co ciekawe poznajemy również Noore Najaar, która nadzoruje narkotykowy przemysł i uważana jest za drugą najważniejszą osobę w Kyracie, zaraz za Pagan Minem. Poniższy materiał przedstawia również miejsce, gdzie wysyłani zostają wszyscy wrogowie dyktatora. Jesteście gotowi, aby odwiedzić Podniebne Więzienie?

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Śródziemie: Cień Mordoru- najważniejsze informacje w jednym miejscu

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith...
Read More