Gotowi na powrót do piekła? Mamy zwiastun Diablo III Reaper of Souls: Ultimate Edition

Diablo III Reaper of Souls: Ultimate Edition to kompletne wydanie popularnej na rynku pecetowym gry Diabli III, która zostanie wydana na konsolach PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.
Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.

W sieci pojawił się zwiastun promocyjny wydawnictwa Diablo III Reaper of Souls: Ultimate Edition. Jest to kompletna edycja gry Diablo III, która wcześniej ukazała się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Tytuł trafi w ręce graczy  już 19 sierpnia tego roku. Zestaw zawierać będzie oryginalne Diablo III oraz dodatek fabularny Reaper of Souls. Tytuł w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One został wyceniony na 59.99 dolara, zaś edycja na starsze platformy kosztować ma 39.99 dolara. Oczywiście poziom oprawy audiowizualnej na nowych platformach będzie zauważalnie wyższy, niźli ten na wysłużonych PlayStation 3 oraz Xboksie 360. 

Na PlayStation 4 gra ma działać w rozdzielczości 1080p oraz ma utrzymywać 60 klatek na sekundę. Pamiętajcie również o dodatku Reper of Souls, który to wprowadzi jest nowa klasa bohatera, której brakowało fanom serii od dłuższego czasu. Mowa tutaj o Krzyżowcu. Ultimate Edition jest więc bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich tych, którzy nie mieli do czynienia z oryginałem. Poniżej możecie obejrzeć dedykowany jej zwiastun, jesteście zainteresowani?

[dzięki – AGB]

Written By
More from Patryk

Wydawca Batman: Arkham Knight prezentuje spot reklamowy gry

Wytwórnia Warner Bros przygotowała dla graczy spot reklamowy gry Batman: Arkham Knigh,...
Read More