“Gotham jest moje”- sprawdźcie najnowszy zwiastun Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio Rocksteady. Twórcy opublikowali nowy zwiastun swojej gry.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Batman: Arkham Knight jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Twórcy starają się, aby gracze cały czas pamiętali o ich produkcji, czego efektem jest najnowszy zwiastun zatytułowany „Gotham is Mine”.

Materiał skupia się głównie na fabule, pokazuje głównych przeciwników Batman, z którymi zapewne przyjdzie nam się zmierzyć w ostatniej odsłonie przygód Człowieka- Nietoperza. Fani uniwersum na pewno nie będą zawiedzeni, ponieważ w grze pojawi się wiele postaci znanych z kart komiksów, podobnie jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach.

Warto również przypomnieć, że w Batman: Arkham Knight pojawi się nowa postać, która nigdy nie pojawiła się ani w filmach, ani w komiksach traktujących o Mrocznym Rycerzu. To jak? Jesteście gotowi ponownie wejść w buty Batmana?

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 2 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy dokładne daty premiery Dying Light: The Following na całym świecie

The Following, czyli duży fabularny dodatek do Dying Light zadebiutuje na rynku...
Read More