Gorący gameplay z nadchodzącego Halo 5: Guardians

343 Industries przygotowują się do wielkiej premiery gry Halo 5: Guardians na Xbox One. Dziś możecie zobaczyć kilka nowych materiałów z tej produkcji.

W sieci udostępniono nowe materiały wideo, wprowadzające nas w tematykę zespołu do zadań specjalnych, czyli Spartan II. Dowódcą tak zwanego Blue Team jest sam Master Chief, główny bohater całego uniwersum. Udaje się on do specjalnego ośrodka badawczego, aby sprawdzić, czy aby na pewno wrogowie nie czają się gdzieś za rogiem. Oprócz świetnej animacji gracze mogą sprawdzić dynamiczny gameplay.

Rozgrywka jest bardzo przekonująca, momentami dynamiczna i przyspieszająca. Halo 5: Guardians wydaje się być najbardziej dopracowaną i kompletną grą z serii Halo. Nie brak tutaj dosłownie niczego – są wybuchy, mnóstwo akcji, świetny klimat, dobra oprawa graficzna i soundtrack absolutnie energetyzujący. Piąta odsłona serii ma wielkie szanse rozkochać w sobie również fanów trybów wieloosobowych, bowiem w Halo 5: Guardians czekać na nas będzie kilkanaście map oraz wiele ciekawych trybów rozgrywki. Myślę, że będzie to kompletna produkcja, która dostępna konsoli Microsoftu.

Premiera gry na rynku już z dniem 27 października, tylko i wyłącznie na konsoli Xbox One. Poprzednia odsłona to Halo 4, które pojawiło się na Xboksie 360 w roku 2012 i zebrało średnią ocen na poziomie 87 punktów.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Master Chief jest głównym bohaterem serii Halo wydawanej przez firmę Microsoft, jednym z ostatnich Spartan II. Znany jest on również jako John 117. Chief od dziecka był obiektem eksperymentów, których celem było stworzenie tak zwanego super żołnierza, nadały mu one nad przeciętne umiejętności walki, oraz atrybuty fizyczne.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8ZW8kiRum_0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=NKAi9SwP8BA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=xO8Iv9oUEgs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny Transformers: Rise of the Dark Spark

Activision wypuści na rynek kolejną odsłonę gier o tematyce Transformersów. W sieci...
Read More