Gorące 10 minut z Larą Croft w Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider oraz Lara Croft nie przestają nas kusić swoim wdziękiem i niezwykłą grywalnością. Dziś kolejne 10 minut z rozgrywki w ten świetny tytuł na Xbox One.

W sieci pojawił się nowy materiał dotyczący Rise of the Tomb Raider. Jest to kolejny, czysty gameplay, ale przed jego obejrzeniem warto pamiętać, że zawiera on spojlery, ale jeżeli nie boicie się uchylenia rąbka tajemnicy. Jest na czym oko zawiesić, bo poziom wykonania oprawy graficznej jest wreszcie mistrzowski, ale nie tylko stroną artystyczną warto się zainteresować.

Osobiście bardzo podoba mi się ten skradankowy charakter rozgrywki. Wiadomym jest, że Lara Croft może rozprawić się ze wszystkimi przeciwnikami agresywnie, ale na poniższym materiale wideo widać wyraźnie, że grający próbuje zachować ciszę i skrywać się przed wrogami. Łuk jest w takich sytuacjach nieoceniony, ale jeżeli dochodzi do otwartego starcia, to dwa czekany Panny Croft również dają radę. O broni palnej wszelakiego rodzaju nawet nie wspominam, bo będzie tego sporo i podatne na gracza ”interakcję”.

Warto zazdrościć właścicielom Xbox One tej produkcji, bowiem to długa i wyczerpująca przygoda w ogromnym świecie. Premiera już 10 listopada na konsoli Microsoftu.
[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=1&v=VgjV4RPWLfk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Fallout 4 – Bethesda prezentuje technologię oraz silnik graficzny gry

Przedstawiciele firmy Bethesda opublikowali na oficjalnym blogu nowe informacje na temat gry...
Read More