Godzinny seans z The Evil Within

W sieci udostępniono obszerną prezentację wideo gry The Evil Within. Pete Hines, przedstawiciel firmy Bethesda zaprasza nas na spacer po mrocznej i niebezpiecznej posiadłości.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

Autorzy gry The Evil Within opublikowali ponad godzinną prezentację rozgrywki w ten mroczny tytuł. W rolę gracza wcielił się Pete Hines, człowiek z kierownictwa firmy Bethesda Softworks, która jest oficjalnym wydawcą gry. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas niezmiernie wymagające i niemniej przerażające wyzwanie.

Obszerny materiał wideo rzuca nowe światło na konkretne elementy rozgrywki, które prezentowano wcześniej. Opustoszały szpital psychiatryczny nie należy do bezpiecznych miejsc. Na załączonym filmiku wyraźnie widzimy z jaką formą przeciwników będziemy mieli do czynienia. Maszkary są równie wytrzymałe co popularne zombies. Nasz bohater powinien trzymać się od nich z daleka. Ciekawym patentem, który wykorzystywano w innych grach tego typu, jest podpalanie powalonych przeciwników, aby Ci nie powstali z kolan. 

The Evil Within opowiada osobliwą historię detektywa, Sebastiana Castellanosa, który został wezwany na miejsce brutalnego morderstwa. Główny bohater wybiera się wraz z dwójką przyjaciół do małego miasteczka, gdzie w szpitalu psychiatrycznym doszło do aktów przemocy. Co ciekawe, po dotarciu na miejsce okazuje się, iż szpital to istne piekło na ziemi, w którego wnętrzu kryją się krwiożercze potwory. Sebastian rozpoczyna śledztwo i jednoczesną walkę o życie. Gra zostanie wydana zarówno na konsolach nowej generacji, jak i na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Written By
More from Patryk

Capcom pyta nas o opinię na temat Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 to gra mojego życia. Pierwsza ukończona od dechy do...
Read More