Godzinna przygoda z Metro Redux

Metro Redux to zestaw dwóch pierwszoosobowych strzelanin, które osadzone są w klimatach postapokaliptycznych. Twórcy postanowili odnowić zarówno pierwszą część, czyli Metro 2033 oraz drugą, Metro: Last Light i wydać je na konsolach nowej generacji. 

Jesteście zainteresowaniu ponownym zejściem do moskiewskiego Metra?

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami Metro Redux nie mogło zabraknąć odświeżonych wersji przygód Artema na tegorocznych targach Gamescom w Kolonii. Twórcy postanowili pokazać w Niemczech dość spory kawałek gamaplayu, który pochodzi z wersji na konsole PlayStation 4. Trzeba przyznać, że zremasterowane Metro prezentuje się świetnie i ma szansę zebrać bardzo dobre recenzje. Jeśli nie możecie doczekać się ponownego zejścia do Metra, to rzućcie okiem na najnowsze fragmenty rozgrywki.

Metro Redux dostępne będzie w Polsce w cenie 160 złoty. Biorąc pod uwagę, że w zestawie dostajemy dwie gry i to w polskiej wersji językowej(napisy), można śmiało powiedzieć, że jest to bardzo dobra cena. Warto wspomnieć, że zmiany względem oryginalnych wersji gier, nie dotyczą tylko grafiki. Wychodzi na to, że odświeżone przygody Artem to nie tylko pozycja dla tych, którzy na poprzedniej generacji nie zeszli w głąb Metra, ale również dla tych, którzy będą chcieli przeżyć to jeszcze raz, ale w trochę inny, lepszy sposób.

Metro Redux trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera zaplanowana jest na 26 sierpnia tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Dying Light- potężna dawka rozgrywki pochodząca z przedświątecznego streamu twórców

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest...
Read More