God of War zostanie zapowiedziany na E3?

God of War to znakomita seria slasherów osadzonych w greckiej mitologii. Każda część serii jest tytułem ekskluzywnym dla konsol Sony. Wszystko wskazuje na to, że nowe przygody Kratosa zostaną zapowiedziane na zbliżających się targach E3.

Czy God of War zapełni lukę po The Order: 1886 i będzie kolejnym tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4 w tym roku?

Wyraźny znak, że nowe przygody Kratosa są co raz bliżej daje studio Sony Santa Monica, które odpowiedzialne było za poprzednie odsłony serii. Na oficjalnym profilu studia w serwisie społecznościowym Twitter pojawił się wpis, który wyraźnie daje do zrozumienia, że nowy God of War zostanie zaprezentowany na targach E3. Wiadomo, że God of War jest jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych tytułów na konsolach PlayStation. Fakt, że jedynym mocnym tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4 tylko utwierdza w przekonaniu, że nowa konsola Sony potrzebuje mocnych gier na wyłączność. Idealnym kandydatem do tego zadanie jest oczywiście Kratos. Miejmy nadzieję, że nie przyjdzie nam czekać zbyt długo na nową odsłonę God of War.

Potwierdzenie tych informacji powinniśmy poznać na tegorocznym E3. Już za kilka dni dowiemy się, z czym mamy do czynienia. Poniżej możecie rzucić okiem na wspomniany Twitt, który pojawił się na oficjalnym profilu Sony Santa Monica. Jedno jest pewne, Bogowie właśnie się przebudzili!

capture-20140602-141556

More from Mikołaj Ciesielski

Spekulacje na temat premiery The Last of Us Remastered ucięte przez Sony.

Emocji i zamieszania z The Last of Us: Remastered nie ma końca....
Read More