God of War na PlayStation 4 jest w produkcji

Na PlayStation Experience ostatecznie potwierdzono produkcję God of War na konsolę PlayStation 4. Gracze mogą odliczać dni do premiery tej bardzo oczekiwanej produkcji.

God of War to bardzo istotna seria w bibliotece PlayStation. Nowa odsłona z pewnością zelektryzuje graczy!
God of War to bardzo istotna seria w bibliotece PlayStation. Nowa odsłona z pewnością zelektryzuje graczy!

 

PlayStation Experience przyniosło kilka ciekawych informacji dotyczących ekskluzywnych marek dla PlayStation. Na najnowszej konsoli Sony pojawi się kolejna odsłona God of War. To już pewne, choć przecieki w tej sprawie docierały do mediów już wcześniej.

Cory Barlog – dyrektor kreatywny studia Santa Monica, oficjalnie potwierdził projekt przygotowywany na PlayStation 4. Tytuł z całą pewnością skupi na sobie uwagę milionów graczy na całym świecie, twórcy dosyć oszczędnie wypowiadali się na jego temat. Wiadomo tylko tyle, że najnowszy God of War nie będzie prequelem serii. Całkiem prawdopodobne, że nowa odsłon może wprowadzić nowego bohatera głównego, ale to również kwestia dyskusyjna, bowiem Kratos jest postacią elementarną dla tej marki.

Z pewnością jest to bardzo ważna wiadomość dla właścicieli PlayStation 4. Seria od samego początku (rok 2005) jest wydawana na platformach PlayStation, wprowadzenie do obiegu nowej odsłony skusi pewnie wielu graczy do zainteresowania się tą marką oraz sprzętem Sony.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/12/06/new-god-of-war-in-development-confirmed-by-cory-barlog-at-playstation-experience/]

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED koncentruje się na rozgrywce, kwestia rozdzielczości jest zamknięta

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdecydowali się poświęcić pozostały czas do...
Read More