God of War Collection – pierwsze oceny oraz gameplay

GOD OF WAR COLLECTION TO ZESTAW DWÓCH PIERWSZYCH ODSŁON GRY GOD OF WAR, KTÓRY TRAFIŁ NA PLAYSTATION VITA. W SIECI POJAWIŁ SIĘ ZWIASTUN PROMOCYJNY GRY, KTÓRA OFEROWANA JEST W OPCJI CROSS BUY.

God of War to gra firmy Sony Santa Monica, która jest ekskluzywną pozycją na konsolach Sony.
God of War to gra firmy Sony Santa Monica, która jest ekskluzywną pozycją na konsolach Sony.

Wygląda na to, że właściciele PlayStation Vita powinni pobiec do sklepu bez większych zahamowań. God of War Collection zbiera na zachodzie świetne oceny, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że warto po raz kolejny sięgnąć po przygody Kratosa. Recenzenci są zgodni, gra prezentuje bardzo wysoki poziom wykonani i warto wydać na nią pieniądze. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi na dzień dzisiejszy 79 %, a więc jest to bardzo wysoki wynik. Rzućcie okiem na pozostałe oceny:

  • Digital Chumps – 9.2/10
  • Hardcore Gamer Magazine – 4.5/5
  • Gaming Nexus – 8/10
  • PlayStation Universe – 7.5/10
  • Gaming Age – B
  • GamingTrend – 60/100

Autorzy gry, studio Sony Santa Monica, przenieśli oba tytuły w nowe środowisko sprzętowe, oraz okrasili grę nową jakością. God of War Collection zostało podciągnięte do jakości 720p oraz sześćdziesięciu klatek na sekundę. Co więcej, jeżeli jesteście już właścicielami tego wydawnictwa na konsoli PlayStation 3, to możecie skorzystać z opcji Cross Buy,  która to pozwoli Wam przenieść ten tytuł na PlayStation Vita bez dodatkowych kosztów. 

Written By
More from Patryk

Diablo III: Reaper of Souls będzie działało na Xbox One w rozdzielczości 1080p

Microsoft potwierdziło ostatecznie, że Diablo III: Reaper of Souls będzie działało w...
Read More