God of War Collection od dzisiaj w polskich sklepach na PlayStation Vita

God of War Collection to zestaw dwóch pierwszych odsłon gry God of War, który trafił na PlayStation Vita. W sieci pojawił się zwiastun promocyjny gry, która oferowana jest w opcji Cross Buy.

God of War to gra firmy Sony Santa Monica, która jest ekskluzywną pozycją na konsolach Sony.
God of War to gra firmy Sony Santa Monica, która jest ekskluzywną pozycją na konsolach Sony.

Właściciele PlayStation Vita z dniem dzisiejszym mogą zaopatrzyć się w tradycyjną, pudełkową wersję gry God of War Collection. Kompilacja zawiera dwie pierwsze odsłony serii, które pierwotnie ukazały się na PlayStation 2. Autorzy gry, studio Sony Santa Monica, przenieśli oba tytuły w nowe środowisko sprzętowe, oraz okrasili grę nową jakością. God of War Collection zostało podciągnięte do jakości 720p oraz sześćdziesięciu klatek na sekundę. Co więcej, jeżeli jesteście już właścicielami tego wydawnictwa na konsoli PlayStation 3, to możecie skorzystać z opcji Cross Buy,  która to pozwoli Wam przenieść ten tytuł na PlayStation Vita bez dodatkowych kosztów. 

Podczas rozgrywki wcielamy się w postać Kratosa, który zamierza się zemścić na greckich bogach. Jest to gra akcji z elementami przemocy, krwi oraz brutalności. Opiera się głównie o walkę i eksploracje otocznia. Nasz podopieczny nie jednokrotnie zetrze rękawice z potężniejszymi i większymi od siebie przeciwnikami. Wśród tych ostatnich spotkamy również bestie pokroju gryfa lub cyklopa. Całość jest utrzymana w klimacie mitologicznym. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun tej produkcji, rzućcie okiem i zainteresujcie się, bo na prawdę warto.

Written By
More from Patryk

Nintendo ujawnia raport finansowy za ostatni okres

Koncern Nintendo ujawnił swój raport finansowy za ostatni okres rozliczeniowy. Firma zanotowała...
Read More