Geralt poluje na potwory, czyli nowy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Redakcja IGN w programie IGN First zaprezentowała nowy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED ujawnili kolejne fragmenty walki i eksploracji.

witcher 3 banner

IGN publikuje nowe materiały z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem redakcja pozwala nam rzucić okiem na krótki, ale przepełniony walką fragment zabawy. Sam gameplay ukazuje nam formę polowania na potwory oraz korzystania ze specjalnych umiejętności Geralta, tak świetnej szermierki, jak również posługiwania się Znakami.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to częsty temat na naszym blogu o grach, szczególnie częściej będzie pojawiał się w nadchodzących tygodniach. Zbliżamy się do wielkiej premiery tej gry na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Możecie być pewni, że w nadchodzących dniach poznamy jeszcze więcej nowych materiałów promocyjnych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na rynek już 19 maja tego roku. CD Projekt RED po wielu latach przygotowań jest będzie wstanie zaprezentować graczom zwieńczenie tej świetnej serii. Warto zaznajomić się z wiki gry, której link widnieje poniżej.

The-Witcher-png

Written By
More from Patryk

Destiny – pierwszy dziennik dewelopera, a w nim pojazdy, bronie oraz bohaterowie

Destiny to pierwszoosobowa gra akcji o charakterystyce MMO. Za jej produkcję odpowiada...
Read More