Gears of War: Ultimate Edition oraz Dishonored: Definitive Edition zapowiedziane?

Gry Dishonored: Definitive Edition oraz Gears of War: Ultimate Edition zostały odnalezione w brazylijskim spisie klasyfikującym produkty przed ich rynkowym debiutem.

Jedna z najciekawszych nowych marek Bethesdy ostatnich lat od studia Arkane.
Jedna z najciekawszych nowych marek Bethesdy ostatnich lat od studia Arkane.

Przyzwyczailiśmy się do edycji typu ”HD”, ”Remaster”, czy innych odświeżeń starszych gier. Wydania zbiorcze na rynku to również nie nowość, a więc dlaczego nie wydać Gears of War oraz Dishonored ponownie?

Mowa oczywiście o grach Dishonored: Definitive Edition oraz Gears of War: Ultimate Edition, które zostały wytropione w brazylijskim urzędzie klasyfikującym produkty przed wejściem na rynek. W przypadku Gears of War odświeżona wersja oryginału miałaby pojawić się na Xbox One. Corvo najpewniej pojawi się na PlayStation 4 oraz konsoli Microsoftu.

gears-of-war-banner2

W obu przypadkach należy pamiętać, że zarówno Black Tusk Studio oraz Arkane Studios pracują już nad nowymi odsłonami obu marek. Nie przeszkodzi to jednak w wydaniu na PlayStation 4 oraz Xbox One edycji kompletnych tych dwóch wspaniałych gier.

Gears of War to klasyka, która może pochwalić się wynikiem 93 punktów na Metacritic. To absolutnie jedna z najlepszych gier, w jakie możecie zagrać na Xboksie 360. W przypadku Dishonored Arkane Studios otrzymało średnią ocen na poziomie 89 punktów.

Jesteście gotowi i zainteresowani na obie gry w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One?

 

Written By
More from Patryk

Kampania w Wolfenstein: The New Order potrwa nawet 20 godzin

Wolfenstein: The New Order to gra wideo firmy Bethesda Software, która to...
Read More