Gears of War 4 z piękną okładką na Xbox One

Wczorajszego wieczoru poznaliśmy grę Gears of War 4, która pojawi się ekskluzywnie na konsoli Xbox One. Dziś ujawniono oficjalne okładki.

Firma Microsft właśnie ujawniła oficjalną okładkę gry Gears of War 4, która jeszcze wczorajszego wieczoru została zaprezentowana na konferencji podczas E3 2015.

Artwork oraz okładka gry prezentują się bardzo fajnie. Obrazki są utrzymany w mrocznym stylu, takim samym, jaki mogliśmy zobaczyć na wczorajszej prezentacji Microsoftu. Nowe Gears of War będzie grą nieco mroczniejszą, a więc wymagane jest, aby podkreślić to już na okładce.

Na premierę gry jeszcze poczekamy, ale wszystko wskazuje na to, że zestawi ekskluzywnych gier Microsoftu zapowiada się niezwykle. Gears of War 4 to jedna z tych gier, które z pewnością ”sprzedadzą” kolejne zestawy Xbox One. Z pewnością poniższa okładka gry będzie ozdobą każdej kolekcji gracza, a Wy jak ją oceniacie?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/16/xbox-one-exclusive-gears-of-war-4-gets-dark-and-grim-box-art-and-key-artwork/]

gears of war 4

gears of war 4 wallpaper

Written By
More from Patryk

Przebojowy Minecraft bije kolejny rekord sprzedaży

Twórcy Minecrafta mogą być bardzo zadowoleni, bowiem gra sprzedała się na PC...
Read More