Gears of War 4 odpalony na mocnym PC, to błąd czy może faktyczny plan Microsoftu?

W sieci pojawiły się zaskakujące informacje na temat gry Gears of War 4. Jest wielce prawdopodobne, że ten tytuł pojawi się na komputerach PC…no chyba, że ktoś popełnił błąd.

Gears of War 4 zostało wpisane do oferty sklepu wysyłkowego, ale o dziwo również w wersji na komputery osobiste. Serwis internetowy eTeknix informuje, że brytyjski sklep GAME opublikował w swojej ofercie kartę produktu Gears of War 4 na komputery PC i można nawet obejrzeć gameplay znany z targów E3 2015.

Co ciekawe, po wejściu w kartę produktu Gears of War 4 na Xbox One, można zobaczyć również napis„dostępna także na PC”. Po kliknięciu w tę ofertą, sklep GAME przenosi nas do opisu gry Gears 4.

Prawdopodobnie jest to błąd kogoś z obsługi sklepu, ale warto pamiętać, że niejednokrotnie sklepy internetowe przyczyniały się nieświadomie do ujawnienia planów wydawniczych producentów gier i nowych edycji. Jeżeli czwarta odsłona serii będzie dostępna również na komputerach PC, to będzie to spore zaskoczenie dla właścicieli Xbox One.

Warto pamiętać, że oryginalne Gears of War debiutowało wiele lat temu nie tylko na konsoli Xbox 360, ale również komputerach osobistych. Seria odniosła ogromny sukces, ale druga i trzecia odsłona nie pojawiły się na blaszakach (podobnie jak Judgement).

Czy jest Waszym zdaniem szansa i zainteresowanie na Gears of War 4 na komputery osobiste?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=44&v=b43JfcIjO4c” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie poradnik jak odblokować Krakena w grze Evolve

W sieci pojawił się materiał wideo w formie poradnika dotyczący szybkiego sposobu...
Read More