Gearbox Software potwierdza, że chce zrobić kolejną odsłonę Brothers in Arms

Gearbox Software odpowiedzialne za markę Brothers in Arms jest zainteresowane kolejną odsłoną serii. W tym momencie koncentrują się oni jednak nad Borderlands na PS4 oraz Xone.

Jedna z najlepszych serii ostatnich lat traktujących o II wojnie światowej.
Jedna z najlepszych serii ostatnich lat traktujących o II wojnie światowej.

Brothers in Arms będzie musiało poczekać cierpliwie w kolejce na swoją kolej, jeżeli mowa o kontynuacji gry studia Gearbox Software. Producent nie zapomina o swojej superprodukcji, ale w aktualnym momencie nie ma czasu na rozpoczęcie prac nad nową odsłoną. Firma pracuje przecież nad kolejną odsłoną Borderlands z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One.

Czy II wojna światowa w grach wideo w momencie panowania na rynku FPSów przedstawiających realia dzisiejszego pola bitwy to dobry pomysł?

Autorzy Brothers in Arms dziś nie mają nic do powiedzenia na temat rzekomej kontynuacji przygód Bakera – głównego bohatera gry. Powtarzają jednak, że zawsze myślą o kontynuacji swojej flagowej serii strzelanin pierwszoosobowych, ale w tym momencie zajęci są produkcją nowego Borderlands.

Wiele osób kocha Brothers in Arms i tak samo uwielbia głównego bohatera, Bakera. Wiecie dobrze, że nie udało nam się jeszcze dokończyć tej historii. Zawsze powtarzamy to graczom, że mocno chcielibyśmy powrócić do tego tytułu. Niestety, aktualnie nie mamy nic do ujawnienia na temat gry” – przedstawiciel Gearbox Software na GDC 2015.

Ostatnią dużą odsłoną marki było Brothers in Arms: Hell’s Highway na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Tytuł zebrał średnią ocen na poziomie 76 punktów (Metacritic). Oczywiście na rynku pojawiły się również wersje mobilne gry w postaci Brothers in Arms 3: Sons of War w roku 2014.

[dzięki – http://gamingbolt.com/gearbox-wants-to-make-another-brothers-in-arms-game]

brothers in arms_pk

Written By
More from Patryk

Sledgehammer Games pracuje nad Call of Duty: Advanced Warfare 2?

Marka Call of Duty jest niczym niekończący się serial, gdy tylko obejrzysz...
Read More