Gdzie Uncharted 3?

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Uncharted3_a
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Uncharted3-1

Podobno motywem przewodnim Uncharted 3 będzie pustynny krajobraz. Naughty dog nie zaprzecza ale i nie potwierdza tych informacji.

Wcielając się w przygody Nathana Drake mogliśmy zwiedzić wiele ciekawych lokacji. Przechodząc Uncharted zobaczyliśmy min. dżungle , ośnieżone górskie przełęcze oraz miasto pogrążone w wojnie domowej. Całe otoczenie było integralną częścią gry i zachwycało każdego kto włączył ten tytuł. Ciekawe czy w nowej, trzeciej części producentom uda się zachować świeżość lokacji, tak by wzbudzały one ogromne wrażenie na graczach jak przy poprzednich tytułach z serii.

Według przecieków które pojawiły się w sieci, akcja Uncharted 3 będzie przeniesiona na piaski Afryki.Tym razem nieustraszony archeolog będzie przemierzał bezkres pustyń na czarnym lądzie oraz rozwiązywał zagadki w Egipskich świątyniach. Jednak nie możemy być pewni takiego rozwiązania, wszelkie informacje o tej produkcji są objętą wielką tajemnicą przez producenta, a przedstawiciele dewelopera nie chcieli dać odpowiedzi na pytanie czy pustynie będą motywem przewodnim 3 części. Naughty Dog przedstawi po raz pierwszy szersze informacje o Uncharted 3 na gali rozdania nagród Spike TV Video Games Awards 12 grudnia. Według przecieków na gali ma odbyć się premierowa emisja filmu promującego grę. Uzbrajamy się w cierpliwość by czekać na rzetelne informację dotyczące tego tytułu. Jeżeli będziemy coś wiedzieć na pewno o tym napiszemy.

Written By
More from konadmin

Resident Evil Retribution na WorldCon

Paul W.S. Anderson, reżyser i twórca serii filmów z uniwersum Resident Evil,...
Read More
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Uncharted3-1

Podobno motywem przewodnim Uncharted 3 będzie pustynny krajobraz. Naughty dog nie zaprzecza ale i nie potwierdza tych informacji.

" />