Gdzie Uncharted 3?

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Uncharted3_a
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Uncharted3-1

Podobno motywem przewodnim Uncharted 3 będzie pustynny krajobraz. Naughty dog nie zaprzecza ale i nie potwierdza tych informacji.

Wcielając się w przygody Nathana Drake mogliśmy zwiedzić wiele ciekawych lokacji. Przechodząc Uncharted zobaczyliśmy min. dżungle , ośnieżone górskie przełęcze oraz miasto pogrążone w wojnie domowej. Całe otoczenie było integralną częścią gry i zachwycało każdego kto włączył ten tytuł. Ciekawe czy w nowej, trzeciej części producentom uda się zachować świeżość lokacji, tak by wzbudzały one ogromne wrażenie na graczach jak przy poprzednich tytułach z serii.

Według przecieków które pojawiły się w sieci, akcja Uncharted 3 będzie przeniesiona na piaski Afryki.Tym razem nieustraszony archeolog będzie przemierzał bezkres pustyń na czarnym lądzie oraz rozwiązywał zagadki w Egipskich świątyniach. Jednak nie możemy być pewni takiego rozwiązania, wszelkie informacje o tej produkcji są objętą wielką tajemnicą przez producenta, a przedstawiciele dewelopera nie chcieli dać odpowiedzi na pytanie czy pustynie będą motywem przewodnim 3 części. Naughty Dog przedstawi po raz pierwszy szersze informacje o Uncharted 3 na gali rozdania nagród Spike TV Video Games Awards 12 grudnia. Według przecieków na gali ma odbyć się premierowa emisja filmu promującego grę. Uzbrajamy się w cierpliwość by czekać na rzetelne informację dotyczące tego tytułu. Jeżeli będziemy coś wiedzieć na pewno o tym napiszemy.

Written By
More from konadmin

Tomb Raider Underworld

Lara Croft na stałe wpisała się do historii popkultury, wychodząc poza domenę...
Read More
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Uncharted3-1

Podobno motywem przewodnim Uncharted 3 będzie pustynny krajobraz. Naughty dog nie zaprzecza ale i nie potwierdza tych informacji.

" />