Garstka screenów z gry Uncharted 4: A Thief’s End

Serwis Game Informer opublikował trzy screeny z gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Widać na nich między innymi Nathana Drake’a oraz jego brata.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Redakcja Game Informera udostępniła w sieci trzy nowe screeny z gry Uncharted 4: A Thief’s End, która zmierza na PlayStation 4. Na obrazkach możemy zobaczyć znane nam ze zwiastuna oraz fragmentów rozgrywki lokacje, jak również głównego bohatera rozmawiającego ze swoim bratem.

W najnowszym numerze Game Informera pojawiło się mnóstwo informacji na temat najnowszej odsłony serii. Z opublikowanych wiadomości dowiedzieliśmy się, że tytuł został zapoczątkowany w momencie wypuszczenia na rynek Uncharted 3. W tamtym momencie produkcją gry zajmował się niewielki zespół, do którego z biegiem czasu dołączyli kolejni projektanci.

Game Informer opublikował również informacje dotyczace fabuły, która wprowadza do rozgrywki nowego bohatera, brata Nathana Drake’a. Akcja Uncharted 4: A Thief’s End ma dziać się trzy lata po zakończeniu znanym z trzeciej odsłony serii. Sam, brat Nathana, jest pięć lat starszy od protagonisty serii.

Poniżej możecie rzucić okiem na zupełnie nowe screeny, które dają jasno do zrozumienia, iż będziemy mieli do czynienia z Uncharted nowej generacji. Co więcej, redakcja magazynu potwierdza, że w przyszłości otrzymamy kolejne materiały promujące ten tytuł.

[dzięki – http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/01/07/exclusive-uncharted-4-a-thiefs-end-screens.aspx]

uncharted-4 screen 3_pk uncharted-4 screen_pk uncharted-4_screen2_pk

Written By
More from Patryk

The Last of Us: Remastered – recenzja PlayStation 4

Firma Naughty Dog po debiucie konsoli PlayStation 4 oraz wielkim sukcesie The...
Read More