Garść nowych informacji na temat Lords of the Fallen

Tomasz Gop to człowiek instytucja na rodzimym rynku. Pracował między innymi przy grach z serii Wiedźmin, ale jego nowy projekt to Lords of Fallen, role play zmierzający na konsole nowej generacji.

tomaszgop

Jeszcze przed ubiegłorocznymi targami E3 w Los Angeles, prasa rozpisywała się na temat nowego projektu Gopa. CI Games, wtedy jeszcze City Onteractive, zapowiedziało całkiem intrygującą grę z gatunku rpg, osadzoną w klimatach mrocznego fantasy. Akcja Lords of the Fallen została osadzona w rozbudowanym uniwersum, w którym opuszczeni przez Boga ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie. Gracze wcielą się w postać o imieniu Harkyn, podejmującą się misji zlikwidowania źródła nieśmiertelnej i niszczącej siły. Rozgrywka stawiać ma przed graczem szereg wyzwań, a sama gra celuje w grupkę zapaleńców, którzy smakują się w wysokim poziomie trudności.

Tomasz Gop długo nie wypowiadał się na temat swojej nowej gry. W rozmowie z dziennikarzami portalu Only SP wyznał, iż główny wątek fabularny trwać będzie 15 godzin. Co ciekawe, tyle czasu zajmie nam sama rozgrywka i doprowadzenie do napisów końcowych, tym samym pomijając wszystkie scenki, dialogi, porzucając zadania poboczne i questy. Jeżeli ktoś zechce wrócić do Lords of the Fallen, czekać na niego będzie opcja New Game +, która podniesie poziom trudności, otworzy wiele nowych ”furtek” w historii, odblokuje nowe przedmioty. Projekt ma charakteryzować się masą wyzwań i przyciągać na dłużej. 

Osobiście cieszę się z takiego podejścia do kampanii dla pojedynczego gracza. Widać że CI Games wyciąga wnioski z tego co dzieje się na rynku, a tym samym nie odcina się od klasycznych rozwiązań, czyli trybu New Game +. Gra trafi na PlayStation 4 i Xbox One.

LoF1 LoF2 LoF3 LoF4

Written By
More from konadmin

Halo Reach

Halo: Reach jest czwartą, kolejną odsłoną znakomitej serii Halo. Jest to prequel...
Read More