Garść imponujących statystyk z Path of Exile

Path of Exile to absolutny fenomen zeszłego roku. Twórcy, co warto dodać niezależni, z Nowej Zelandii pracowali w pocie czoła, aby wydać grę RPG, nawiązująca do starych, sprawdzonych schematów, a statystyki projektu mówią same za siebie.

 poe

Path of Exile to gra rpg, w której gracz wciela się w wygnanego bohatera, który został osadzony na nieprzyjemnym kontynencie Wreaclast. W tym momencie to od niego, czyli gracza, zależeć będzie jak poradzi sobie w świecie pełnym banitów, bandytów, mrocznych potworów i post apokaliptycznego pyłu. Twórcy ze studia Grinding Gear Games włożyli wiele pracy, i serca, w ten niezależny tytuł, aby jak najlepiej zaprezentować świat po apokalipsie.

Wysiłki się opłaciły, a malutki zespół zbiera żniwa swojej ciężkiej pracy. Liczby dokładnie prezentują wartość tego projektu. W grze występuje siedem klas postaci, rozbudowany system ekonomiczny, nieliniowy rozwój bohatera, setki umiejętności do odblokowania. Co ciekawe, twórcy wydali aż 87 łatek, przeprowadzili ponad 1000 oficjalnych wyścigów, jak również opublikowali wysoką liczbę wiadomości i nowinek na temat gry (łącznie 222 posty na stronie oficjalnej). Imponuje również sucha statystyka gry: liczba zarejestrowanych graczy sięga 3. 7 miliona osób, a na samym Steamie zaliczyła łączną, jednostkową liczbę aktywnych graczy w wysokości 70 tysięcy.

Warto zainteresować się tym projektem, ponieważ można przy nim miło spędzić czas z grupką zapaleńców. Poniżej prezentujemy zwiastun Path of Exile, absolutnego rekordzisty 2013. Można? Można!

Written By
More from konadmin

Wii U wyląduje w sklepach w listopadzie!

Nintendo coraz częściej przebąkuje o okresie przedświątecznym, jako tym, w którym ma...
Read More