Gamespot wytypował najlepsze gry roku 2013

xbox ps4

Dziennikarze amerykańskiego Gamespotu, jednego z największych i najbardziej zasłużonych serwisów na świecie, opublikowała swoje typy na gry roku 2013.

Ac4_banner

 

Nominacje tego typu są organizowane w większości papierowych i cyfrowych redakcji na całym świecie. Gamespot jako jeden z pierwszych ogłosił swoje wyniki plebiscytu na gry najlepsze dni kończącego się właśnie roku. W stawce wystartowało wiele wyśmienitych produkcji, które zgarniając wysokie noty, zapisały się w sercach graczy również świetną historią i przemyślaną rozgrywką. Plebiscyt rozpisano w kilku kategoriach, przypisując gry do danej konsoli. Tegoroczny wybór mógł być tylko jeden – Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Produkcja Ubisoftu, została okrzyknięta najlepszą grą roku 2013 na konsolach nowej generacji. Zarówno na PlayStation 4, jak również na konsoli Microsoftu. Warto tutaj odnotować, iż pomimo małej ilości tytułów startowych, gra na obu platformach musiała zmierzyć się z takimi produkcjami jak Battlefield 4, Killzone: Shadow Fall czy piątą odsłoną Forza Motorsport. Gra w pirackich klimatach wybroniła się rozgrywką, świetnym poziomem technologicznym, jak również masą zawartości. Jeżeli mowa o konsolach ustępującej generacji, to tutaj nie ma większych zaskoczeń. Grą roku 20013 na PlayStaion 3 zostało rewelacyjne The Last of Us, na Xboksie 360 zaś Grand Theft Auto V. Poniżej możecie wsłuchać się w argumentację dziennikarzy Gamespotu na temat nominacji Black Flag.

Written By
More from konadmin

Zwiastun Lego Piraci z Karaibów

Disney Interactive Studios udostępnił zwiastun do najnowszej gry z serii Lego Video...
Read More