Gamescom 210 – nowe materiały wideo z The Order: 1886

W trakcie konferencji firmy Sony na targach gamescom 2014 zaprezentowano nowe materiały wideo z gry The Order: 1886.

The Order: 1886 to gra przeznaczona tylko na konsolę PlayStation 4.
The Order: 1886 to gra przeznaczona tylko na konsolę PlayStation 4.

Jedna z większych prezentacji na gamescom 2014 w trakcie konferencji Sony to nowe materiały wideo z The Order: 1886. W sieci został opublikowany najnowszy zwiastun z elementami rozgrywki.

Główny bohater przechadza się po ulicach Londynu w okresie wiktoriańskim oraz walczy ze zmutowanymi bestiami. Akcja gry osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości, która została nakreślona z odpowiednim charakterem oraz mrokiem. Świat jest inspirowany kulturą steampunku, gdzie nowoczesną technologię przyszłości zastępuje fantazyjnie rozbudowana i mosiężna mechanika. Zwiastun jest dynamiczny, efektowny oraz całkiem przekonująca uzmysławia nam, z jaką charakterystyką zabawy będziemy mieli do czynienia. The Order: 1886 to trzecioosobowa strzelanina, w której liczy się refleks oraz celność.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Ma odznaczać się niezwykle dopracowaną oprawą graficzną, także świetnym steampunkowym klimatem. Premiera najnowszej produkcji Ready At Dawn zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

Written By
More from Patryk

Wyciekł najnowszy dodatek DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nowy strój dla Ciri został nieopatrznie udostępniony jako DLC przez CD Projekt...
Read More