gamescom 2015: twórcy zaprezentowali pierwszy trailer gry Mafia 3

W sieci został opublikowany najnowszy zwiastun gry Mafia 3, który został przedstawiony głównie z okazji targów gamescom 2015.

Niektórzy z Was pewnie bardzo długo czekali na ten trailer. Fani klasycznej Mafii i wszyscy Ci, którzy czekają na Mafia 3 mogą być zadowoleni. Tytuł ostatecznie otrzymał trailer na targach gamescom 2015.

Filmik robi wrażenie, choć oczywiście fragmentów rozgrywki jeszcze nie zobaczyliśmy. Fajnie jest jednak to, że twórcy z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One przygotowali dla nas wyśmienite efekty wizualne, które można podziwiać na poniższym materiale.

Czego można spodziewać się po grze Mafia 3? Przede wszystkich niesamowitego, niespotykanego klimatu w grach tego typu. Twórcy nam zafundują przyjemną wycieczkę w czasie, dzięki czemu poznamy nowych bohaterów, nowe miasto oraz nowe realia. Będzie dobrze, już teraz można to stwierdzić, po obejrzeniu niniejszej animacji.

Gra zadebiutuje już w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gotowi na powrót do lat 70 ubiegłego stulecia?

 

[interaction id=”55914b419903ebaf495aa4c4″]

Written By
More from Patryk

Porównajmy grafikę z gry GTA 5 na PC oraz PlayStation 4

Grand Theft Auto 5 to gra studia Rockstar, która dostępna jest na...
Read More