gamescom 2015: sprawdź kooperację w grze Halo 5: Guardians

W sieci pojawiły się nowe materiały promocyjne z gry Halo 5: Guardians na Xbox One. Możecie zobaczyć galerię screenów oraz kooperacyjny gameplay.

W ostatnim okresie coraz więcej informacji otrzymujemy na temat Halo 5: Guardians. Tytuł jest już na ostatniej prostej przed październikowym debiutem i zaczyna wzbudzać coraz to większe zainteresowanie. Dziś w sieci pojawił się gameplay z trybu multiplayer oraz galeria z kampanii.

Gamescom 2015 to świetne miejsce na doraźną prezentację gier wideo. Oznacza to, że to tutaj gracze otrzymują szansę zobaczenia ich gier w akcji. Gameplay z piątej odsłony Halo może się podobać. Szczególnie wszystkim tym, którzy lubią tryby multiplayer, a w szczególności kooperację.

Dzięki Halo 5: Guardians będziecie mogli przechodzić kampanię wspólnie nawet w cztery osoby. Każdy z Was wcieli się w zupełnie inną postać, a jeżeli nie znajdziecie czwórki do zabawy, to w pozostałych wcielą się boty.

Wygląda to fajnie, a sam gameplay nie zdradza większej ilości szczegółów na temat kampanii Halo 5: Guardians. Oglądajcie śmiało i wyczekujcie październikowej premiery.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/08/halo-5-guardians-campaign-screenshots.html]

Written By
More from Patryk

Firma Crytek ma problemy finansowe, twórcy Homefront: The Revolution nie przychodzą do pracy!

W sieci pojawiły się nieciekawe informacje na temat sytuacji studia Crytek UK,...
Read More