gamescom 2015: siedem minut z Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider zagościło na konferencji Microsftu podczas targów gamescom 2015. Gry nie mogło zabraknąć, dzięki czemu udostępniono nowe materiały wideo.

Jeżeli jakimś cudem przegapiliście gamescom 2015, a w szczególności konferencję firmy Microsoft, to teraz możecie to nadrobić. W sieci pojawił się gameplay z gry Rise of the Tomb Raider zamieszczony w bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu możemy dostrzec wiele szczegółów i docenić kunszt Crystal Dynamics.

Z pewnością zauważycie, że nowy materiał wideo pozwala rzucić okiem na zupełnie inne katakumby, aniżeli prezentowane wcześniej. To fajny sygnał, bowiem Crystal Dynamics już wcześniej zapowiadali, że dla grających przygotowali nie tylko rozbudowaną kampanię, ale również mnóstwo tajemniczych miejsc oraz grobowców do odwiedzenia.

Rise of the Tomb Raider debiutuje na rynku już 10 listopada na Xboksie 360 oraz Xbox One. Tytuł dostępny będzie początkowo na Xbox One, ale w późniejszym okresie zadebiutuje ponadto na PlayStation 4 oraz PC.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/rise_of_the_tomb_raider/news/seven_minutes_of_rise_of_the_tomb_raider_gameplay.html]

 

[interaction id=”5556fc1540f2c57e041d856b”]

Written By
More from Patryk

Dragon Age: Inkwizycja – nowy zwiastun prezentuje system walki

Firma BioWare opublikowała w sieci nowy trailer gry Dragon Age: inkwizycja. Tym...
Read More