gamescom 2015: pierwszy gameplay z gry Scalebound na Xbox One

Na konferencji Microsoftu podczas gamescom 2015 mogliśmy zobaczyć kilka gorących nowości. Szczególnej uwadze polecam Wam grę Scalebound na Xbox One.

Przedstawicie Platinum Games wychodzi na scenę a publiczność zaczyna szaleć. Japoński twórca krótko wprowadza wszystkich w tematykę Scalebound i możemy obejrzeć pierwszy gameplay z tej intrygującej pozycji.

Ciekawie się to zapowiada, szczególnie jeżeli lubicie hardcore’owe slashery i świetną oprawę graficzną. Xbox One rzeczywiście jest w stanie generować świetne efekty wizualne i Scelebound jest tego dosadnym przykładem.

Na poniższym materiale wideo mogliśmy zobaczyć głównego bohatera gry podróżującego na ogromnym smoku. Walka w ruchu jest bardzo fajna a projekty przeciwników niesamowite. To będzie tytuł, przy którym spędzimy długie godziny w towarzystwie fantazyjnych stworów, których próżno szukać w konkurencyjnych tytułach.

Fajnie się to zapowiada, ale na premierę jeszcze sobie poczekamy. Nastąpi ona dopiero w 2016 roku na Xbox One, ale warto czekać, szczególnie po obejrzeniu poniższego materiału.


[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

Written By
More from Patryk

Aktualizacja 1.03 do gry Bloodborne już dostępna

Bloodborne to gra studia From Software na PlayStation 4. W sieci pojawiła...
Read More