Gamescom 2015- Lara Croft w akcji, czyli nowy gameplay z Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider to produkcja, która musiała pojawić się na targach w Kolonii. Oczywiście tytuł ten zaprezentowano na konferencji Microsoftu, który posiada czasową wyłączność na nowe przygody Lary Croft.

Każda odsłona przygód pięknej pani archeolog wzbudza spore zainteresowanie. Nie inaczej jest w przypadku Rise of the Tomb Raider. Już przed pokazem twórcy podawali informacje na temat nowych umiejętności Lary, które zostały oczywiście zaprezentowane na nowych materiale wideo.

Gameplay zdradza, że Lara potrafi pływać oraz eliminować przeciwników za pomocą elementów otoczenia. Ponadto zaprezentowano również kilka nowych gadżetów i zabawek, które na pewno jeszcze bardziej urozmaicą przygodę oraz pomogą w eliminacji naszych przeciwników.

Wielu zapewne powie, że Rise of the Tomb Raider to tylko ewolucja poprzedniej części. Jednakże czy nie warto do czegoś co dobre dodawać nowe elementy, które sprawią, że kolejna część będzie lepsza od poprzedniej i po raz kolejny dostarczy kilka godzin świetnej zabawy? Oceńcie sami.

[interaction id=”55a368cf529840a30eccf2db”]

More from Mikołaj Ciesielski

Amazon zdradza istotny fakt dotyczący fabuły Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona serii, za którą odpowiedzialne jest studio...
Read More