gamescom 2015: Homefront: The Revolution z galerią screenów i nowym trailerem

Homefront: The Revolution wraca do czołówki gier wideo na targach gamescom 2015. Tytuł został znakomicie zaprezentowany i ujawniono nowy trailer.

Wraz z niesamowitymi screenami twórcy gry Homefront: The Revolution zaprezentowali ponadto nowy trailer. Produkcja wygląda wyśmienicie i już teraz mogę stwierdzić, że jest to jedna z najładniejszych gier, jakie do tej pory widziałem.

Podczas konferencji Microsoftu ogłoszono, że użytkownicy konsoli Xbox One mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do wersji beta gry Homefront: The Revolution. Odbędzie się ona jeszcze w tym roku (zimą), ale reszta zainteresowanych będzie musiała poczekać.

Premierę Homefront: The Revolution wstępnie zaplanowano na wiosnę przyszłego roku. Co ciekawe, tytuł pojawi się nie tylko na PlayStation 4 oraz Xbox One i PC, ale również na Linuksie. Twórcy ponadto poinformowali, że gra będzie posiadała własny, rozbudowany tryb mutliplayer.

Warto czekać na ten tytuł, bo prezentuje się bardzo dobrze i wygląda na to, że CryEngine pokaże pazur. Poniżej trailer gry oraz galeria do Waszej dyspozycji.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/08/homefront-revolution-coming-spring-2016.html]

 

Written By
More from Patryk

Techland chwali jednego z moderów, który przygotował Harran: The Ride do Dying Light

Wraz z premierą gry Dying Light firma Techland zdecydowała się udostępnić narzędzia...
Read More